Dadı

Biricik varlığınız, kıymetliniz, gözünüzün nuru bebeğinizle çalıştığınız için yeteri kadar ilgilenemiyor musunuz? Yada bir ev hanımı olsanızda bebeğinizin ihtiyaçlarını sizinle birlikte karşılayacak bir yardımcıya mı ihtiyacınız var? Aile büyüklerinizin müsaitliği olmayabilir; veya daha profesyonel bir yardım mı istiyorsunuz? Her durumda doğru adrestesiniz; E-dadı.com firmamızın kuruluş amaçlarından biri bütün bu beklentilerinize cevap vermektir.

Profesyonel bir bebek bakıcısının sahip olması gereken bir çok özellik mevcut: Çocuğunuzu emanet edeceğiniz personel negatif olmayan ve sıcakkanlı bir insan olmalı; ancak böyle bir kişi çocuğunuzla iyi vakitler geçirebilir. Profesyonel bir bebek bakıcısının dikkatli olması gerekir. Bebek bakıcısı bebeği nelerle, ne şekilde beslemesi gerektiğini bilmeli; bebeğinizin sağlıklı ve düzenli beslenmesini sağlamalı, bu durumdaki sıkıntılarına karşı sabırlı ve tahamüllü olmalıdır. Sürekli  bakıcı değiştirmek çocuğunuza iyi gelmez, bu durumda ebebeynlerin çok dikkatli olması gerekiyor.

Çocuklarınızın gelişiminde ailenizin bir üyesiymiş gibi yer alacak dadı, çocuklarınızla tıpkı onun bir ebeveyniymiş gibi iletişim kuracaktır. Sizin yokluğunuzu aratmayacak, ona doğrunun ve yanlışın neler olduğunu öğretecek, çocuk psikolojisi alanında eğitim almış kişilerdir. Sıradan bakıcı görevi görmeyen ve hayatında büyük izler taşıyacak olan dadılar, mutlu ve özgüveni tam çocukların gelişimi için önemli bir yere sahip olmalıdır.

Dadı Hizmetimiz Nedir?

Evinizde ikamet edecek ya da düzenli olarak evinize gelecek olan dadı, çocuğunuza sosyal hayatında günlük aktivitelere kadar birçok konuda yardımcı olacaktır. Okul, ev ve arkadaş ilişkilerinde hayal kırıklığına uğramayacak psikolojik olarak kendini kötü hissetmeyecek bir yardım hizmeti sunacak olan çocuk gelişimciler, çocuğunuzun yetenekleri hakkında da farkındalık yaratacaktır.

Müzik, tiyatro, resim ve oyun alanındaki yeteneklerin ortaya çıkması için günlük olarak onunla ilgilenir, onu sosyal ve kültürel aktivitelere teşvik eder. Aynı zamanda okuldaki performansını da etkileyecek olan hizmetimiz, çocuklarınızın derslerinde başarılı olması için de onlarla ders çalışacak, okullarıyla olan ilişkilerini güçlendirerek başarılı olmalarını sağlayacaktır.

Uzman Dadı Kadromuz

Çocuk gelişimi ve psikolojisi alanında eğitim görmüş dadılar, ebeveynlerin çocuklarıyla ilgilenemedikleri durumlarda çocuğun sosyalleşmesi için önemli bir rol oynamaktadır. Çocuk psikolojisi ve gelişimi hakkında uzman olan kadromuz, çocuğunuzun eksik olduğu konularda ona başarı getirecek önerilerde bulunur aynı zamanda bu aktivitelere teşvik ederek sosyalleşmesini sağlar. Uzman ve profesyonel bakıcı ve dadı hizmetimiz için bizimle iletişim kurabilir, profesyonel hizmet alarak, çocuklarınızın gelişimine katkıda bulunabilirsiniz.

Dadı Değiştirme Hakkınız Var Mı?

Firmamızdan tanışmak ve denemek için çağırdığınız dadımızı, memnun kalmadığınız takdirde değiştirme hakkınız bulunmaktadır. Bu konuda anlayışlı olan arkadaşlarımız, çocuğunuz sevmediği ya da sizi memnun etmediği takdirde dadımızla bizim iletişim kurarak artık sizinle çalışmayacağını söylemememizi isteyebilirsiniz.

% 100 Ebeveyn Memnuniyeti

Çocuklarınızın sağlıklı gelişimi için firmamızdan aldığınız dadı ya da bakıcı desteklerinden % 100 memnun kalacaksınız. Profesyonel ve uzman olan kadromuz, çocuklarınızın sağlıklı ve sosyal bir şekilde gelişmeleri için eğitimli dadı gönderecek, güvenilir bir hizmet sunarak çocuğunuzun günlük aktivitelerini gerçekleştirmesine yardımcı olacaktır.