Amacımız

Başlıca amacı , Türkiye’nin her köşesinde yer alan, bakıcı, dadı, pedadog, çocuk gelişimi mezunu gibi profesyonellere seçkin ailelerde çalışma olanağı sağlayarak fırsat eşitliği yaratmak olan E-dadi.com, ülkemizin ilk ve en gelişmiş dadı sitesidir.

 

E-dadi.com Damla İnsan Kaynakları Eğitim ve Danışmanlık Temizlik Gıda Bilişim Sanayii Tic.Ltd.Şti. ne bağlı bir sitedir. Damla İnsan Kaynakları Ltd.Şti., Çalışma ve Sosyal Güvenlik Bakanlığı, Türkiye İş Kurumu, 19/04/2012 tarihli 100 sayılı izin belgesiyle faaliyet göstermektedir.

Medya

Diğer medya organlarında yayınlanmayan pozisyonları da ortaya çıkararak iş arayan veya kariyerini geliştirmek isteyen kişilerle kaliteli işgücü arayışındaki aileleriı interaktif ve güvenli bir ortamda biraraya getirirken ülkemizde İnsan Kaynakları Sektörü için gerçek bir çözüm olmuştur.

 

İş başvuru hızı ve kalitesinde ailelere etkili çözümler sunan E-dadi.com, internet teknolojilerindeki tüm yenilikleri de yakından takip ederek bunları sayfalarına en doğru ve hızlı şekilde aktarmaktadır.

Firmamız Hakkında

2000 yılından beri sektörde Ailelermiz ve Kurumsal müşterilerimiz için seçme yerleştirme hizmeti vermektedir. Eleman ihtiyacı olan müşteriler ile işe ihtiyacı olan kişileri karşılıklı olarak buluşturuyoruz.

Firmamız yaşadığınız ve çalıştığınız tüm mekanlar için tam ve yarım zamanlı kalifiye personel  ve hizmetli ihtiyacına yönelik profesyonel insan kaynakları çözümleri sunuyoruz.

Firma Değeri

Güvenirlilik
98%
Mutlu Müşteriler
90%
Marka Değeri
85%
Ekonomik
70%
Referanslar
90%