Çalışma hayatınızdan dolayı ya da ev kadını olsanız dahi bebeğinizle ilgilenemiyor musunuz? Bebeğinizin sorumluluğunu sizinle paylaşacak güvenilir ve nitelikli bir bakıcıya mı ihtiyacınız var? Aile büyüklerinin durumu bunun için uygun değil mi; ya da bebeğinizin aile büyüklerinizin yanında sevgi, şefkat, güven ve ilgiden yana hiçbir sorunu olmayacağını düşünseniz dahi aklınızda daha profesyonel bir bebek bakıcısı profili mi var? Her şartta doğru yerdesiniz; Damla Danışmanlık firmamızın kuruluş amaçlarından biri tüm bu beklentilerinize karşılık vermektir.

İyi bir bebek bakıcısın da olması gereken özellikler oldukça fazladır. Bir bebek bakıcısı oldukça pozitif ve sıcakkanlı bir insan olmalı. Böyle bir bakıcı çocuğunuzla neşeli zaman geçirebilir ve bebeğinize kendini iyi hissettirebilir. İyi bir bebek bakıcısının dakik bir insan olması gerekir; çünkü bakıcı arayan ailelerin çoğunda ebevenyler çalışmaktadır ve evlerinden vaktinde çıkmaları önemlidir. Bir bebek bakıcısı bebeğin nasıl beslenmesi gerektiğini bilmeli; onun sağlıklı ve dengeli beslenmesini sağlamalı, bebeğinizin beslenme konusunda ki huysuzluklarına karşı sabırlı davranmalıdır. Bakıcınızı sık sık değiştirmek çocuğunuza zarar verir, bu nedenle daha en başından birçok konuda titiz davranmanız gerekiyor. Damla İnsan Kaynakları olarak bu konuda sizin adınıza titiz davranmaya her an hazırız. Bizlerinde sizler gibi çocuğu olduğundan ve işimizdeki tecrübelerimiz sayesinde taleplerinizi de, endişelerinizi de anlıyor ve size haklı buluyoruz. Bebeğiniz için en doğru kişinin kim olduğuna karar verme sürecinizde size tecrübelerimizle yardımcı olmaktan onur duyarız.

Bebeğiniz için 0-3 yaş çok önemlidir. Bebeklerin zihinsel yapıları bu dönemde çok hızlı gelişir ve bozulmaması çok önemlidir. Bu yüzden bebek bakıcısını seçerken doğru kişiyi seçmek çok önemlidir.

Bebeğinizin dil ve fiziksel gelişimi için bu alanda eğitim almış olan uzman kadromuz, ailenizin en savunmasız üyelerinden biri olan bebeklerin ihtiyaçlarını karşılamak için deneyimli bir hizmet sunmaktadır. Bebek bakıcısı, bebeğinizle hassas bir iletişim kurarak, dikkatli ve sağlıklı bir bakım üstelenecektir. Temizlik ve huzurun bebeklerin gelişiminde önemli olduğunu bilen personellerimiz, onlara temiz ve huzurlu bir ortam sağlayacak, gelişimlerine katkıda bulunacaktır.

Güvenilir Bebek Bakıcısı Kadromuz

Ekibimizde yer alan bebek bakıcısı personellerimiz, bebeklerle iletişim kurmanın ve hassas olmanın yollarını eğitim hayatında öğrenmiştir. Tecrübeli ve duyarlı ekip arkadaşları olarak bebeklerin psikolojik ve fiziksel zarar görmemesi için son derece hassas ve dikkatli bir kadromuz bulunmaktadır.

Günlük olarak öğünlerinin aksatılmadan verilmesi, altlarının değiştirilmesi ve temizlik ihtiyaçlarının karşılanması için eğitilmiş olan personellerimiz, ebeveynleri hayal kırıklığına uğratmayacak profesyonel bir destekte bulunacaktır.

 Uzman Bebek Bakıcısı Ve Bebek Gelişimi

Bebeklerin savunmasız ve hassas oldukları dönemlerde anne kucağına ihtiyaç duydukları, oyun oynamak istedikleri ve hastalık kapmamaları için steril bir ortama ihtiyaç duydukları herkes tarafından bilinmektedir. Bu zamanlarda kurtarıcınız olacak olan bebek bakıcısı kadromuz, bebeklerin gelişim evresinde ihtiyacı olan bütün aşamalar hakkında bilgiye sahiptir. Onları incitmeden ve huzursuz etmeden şefkatli ve huzurlu bir ortam yaratacak olan bakıcı arkadaşlarımız, bebeklerin bakımı için tecrübe ve bilgi sahibidir. Ebeveynleri hayal kırıklığına uğratmayacak bu hizmet sayesinde gönül rahatlığıyla çocuğunuzu bize emanet edebilirsiniz.

% 100 Huzurlu Bebek Bakımı

Bebeğinizin rahatsız olduğu noktaları ve sağlıksal durumlarını dikkate alarak hizmet verecek olan bebek bakıcısı, bebeğinizin günlük durumunu sizinle iletişim kurarak bildirecektir. Yemek, su ve tuvalet ihtiyaçlarının yanı sıra oyun oynama ve iletişim kurma becerilerine de destek olacak ekip arkadaşlarımıza güvenebilirsiniz.

Mutlu Bebekler Ve Mutlu Ebeveynler

Bebeğinizin mutluluğu ve huzuru bizim için çok önemlidir. Bu konuda hassas olan firmamız, bebeklerinizin ihtiyaçlarını karşılayacak ve beslenmelerine yardımcı olacak bilgili ve eğitimli bebek bakıcısı kadrosuna sahiptir. Bu alanda hizmet alabileceğiniz firmamız, bebeklerinizin sağlıklı ve güvenli gelişimi için her zaman iletişim kurabileceğiniz bakıcılarla çalışmanızı sağlayacaktır.