Zihinsel ya da fiziksel engelli çocukların, kabiliyeti olmayan konulardan yardımcı olacak engelli çocuk bakıcısı, çocuklarınızın güvenli ve sağlıklı bir şekilde ev içi yaşamlarına devam etmelerini sağlayacaktır. Bu konuda gayet sabırlı ve anlayışlı olan bakıcı arkadaşlarımız, engelli bakımı ve sağlığı konusunda bilgili aynı zamanda sevgi ve sabır odaklı bir hizmet vermeye özen göstermektedir.

Engelli Çocuk Bakıcısı Nedir?

Fiziksel veya zihinsel engeli olan çocukların, hareket kısıtlılığı ya da anlama kısıtlılığı bulunmaktadır. Bu konuda onlara bu eksikliklerin farkına varmayacakları bir şekilde hizmet vermek engelli çocuk bakıcısı arkadaşlarımızın görevlerinden biridir. Onlara göre hazırlanmamış koşullardan kaynaklı, yeme ya da içmelerini tek başlarına yapamıyor olmaları ya da yürüyerek hareket edemiyor olmaları günlük aktivitelerinden ve sosyalleşme alanlarından uzak kalmak durumunda oldukları anlamına gelmemektedir.

Bu alanda uzmanlaşmış olan ekibimiz, engelli çocukların psikolojilerini de göz önünde bulundurarak, onlara mutlu olacakları sağlıklı ve güvenilir bir yardımlaşmaya hazırdır. Sabırlı, şefkatli ve ilgili olan bakıcılarımıza çocuklarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebilirsiniz.

Güvenilir Ve Profesyonel Engelli Çocuk Bakıcısı

Engelli gelişimi ve bakımı alanında eğitim almış olan kemik kadromuz, personellerimizde de aynı niteliklerin olmasını hedeflemiştir. Özenli ve steril bir bakım gerektiren engelli çocukların, sosyal hayattan kopmadan, özgüvenleri sarsılmadan bir bakım gerçekleştirilmektedir. Güvenli ve profesyonel engelli çocuk bakıcısı arkadaşlarımız, zihinsel ya da fiziksel engelli çocukların yeteneklerini keşfetmesi ve bu alanda kendilerini ifade etmeleri konusunda da yardımcı olacaktır.

Engelli Çocuk Bakıcısı Değiştirme

Memnun kalmadığınız bakıcılarımızı bizimle iletişime geçerek bildirebilir ve değişim talebinde bulunabilirsiniz. Çocuğunuzun huzuru ve güveni için her zaman yanınızda olamaya hazır olan firmamız, Engelli çocukların günlük yaşamlarına devam etmeleri için ekstra biz özen göstermektedir. Hem çocuğunuz için hem de sizin için güvenilir hizmet sunmaya devam ediyoruz.

% 100 Ebeveyn Memnuniyeti

Ebeveynlerimizin bu alanda gönül rahatlığıyla bizlere çocuklarını emanet ediyor olması çok önemli bir husustur. Bu nedenle çocuklarının huzur içinde olduğunu ve bir sorunları olmadığını bildirecek olan bakıcı arkadaşlarımız, günlük olarak sizi çocuğunuzun aktiviteleri konusunda haberdar edecektir.