Erkek ve kadın yaşlı bireylerin kendi ihtiyaçlarını karşılayamayacak kadar bakıma muhtaç oldukları zamanlarda güvenilir hizmet vermekte olan firmamız, aynı zamanda yaşlı ve engelli bireylerinde sağlıklı bir şekilde bakımlarının gerçekleşmesine yardımcı olacaktır. Kendilerini huzurlu hissedecekleri ve aynı zamanda kişisel ihtiyaçlarını karşılamalarına yardımcı olacak olan Engelli yaşlı bakıcısı, tuvalet yemek ve dışarı çıkma konusunda onlarla birlikte olacaktır.

Engelli Yaşlı Bakıcısı Hizmetlerimiz

Yaşlıların kendilerini huzur ve mutluluk içinde hissedebilecekleri bir dünya yaratmak için güler yüzlü ve şefkatli olan Engelli yaşlı bakıcısı arkadaşlarımız, onların düzenli bir şekilde bakılması için eğitim almış ve rahatlıklarını sağlamak için tecrübe kazanmıştır.

Yaşlı ve engelli bireylerin tuvalet, yemek ve içmek alışkanlıklarını düzenli olarak yerlerine getirmelerini sağlayan bakıcılarımız, ilaç kullanımında da çok dikkatli olarak günlük almaları gereken ilaçları da verecektir. Gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz yaşlı ve engelli bireyleri huzur evinden çok daha özenli bir bakımla karşılayacaktır.

Uzman Yaşlı Bakıcısı

Sadece engelli yaşlı bireylere değil aynı zamanda yaşlı ve sosyalleşmeye ihtiyacı olan bireylerin de bakımını yapmakta olan bakıcılarımız, onların günlük olarak yeme içme ve huzurlu bir şekilde hareket etme imkanlarını da sağlayacaktır. Hareket edemeyen ve kendi aktivitelerini gerçekleştiremeyen Engelli yaşlı bakımı için uzman olan Engelli veya yaşlı bakıcısı arkadaşlarımız, onlara günlük olarak bakım yapacaktır.

Sağlıklı ve steril bir ortam yaratarak kendilerini rahat hissedebilecekleri bakımı arkadaşlarımızla tanışmak için firmamızla iletişime geçebilir ve kısa zamanda hizmetlerimiz hakkında bilgi alarak, hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.

Güvenilir Engelli Yaşlı Bakıcısı

Bu konuda güvenebileceğiniz ekibimiz, engelli bakımı hakkında bilgi sahibi ve eğitimlidir. Bu nedenle sabırlı ve huzurlu bir bakım gerçekleştirerek, engelli bireylerin huzurunu kaçırmadan, onlarla doğru iletişim kurarak bakımlarının yapılmasını sağlayacaktır. Güvenilir ve titiz bir hizmet için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

% 100 Müşteri Memnuniyeti

Engelli yaşlı bakıcısı arkadaşlarımızın ilgi, dikkat ve bakım konusunda göstereceği özenden memnun kalacaksınız. Müşterilerimizin ve bakıma muhtaç hastaların memnun kalması bizim için çok önemlidir. Bu nedenle azr ve taleplerinizi bize bildirebilir, memnun kalmadığınız bakıcı arkadaşlarımızın değişimini talep edebilirsiniz.