Çocuklarınızın küçük yaştan itibaren İngilizce öğrenmelerini sağlayacak olan İngilizce Bilen Çocuk Bakıcısı, ev içinde çocuğunuzda düzenli olarak İngilizce konuşarak pratik yapmasını sağlayacaktır. Hem yeme, içme ve oyun oynama aktivitelerini yerine getirmesini sağlayacak, hem de kısa zamanda İngilizceyi kavramasını ve konuşmasına teşvik edecektir. Çocuğunuzun İngilizce öğrenmesi için İngilizce bilen ve konuşan bakıcı hizmetimizden yararlanabilirsiniz.

İngilizce Bilen Çocuk Bakıcısı Ne İşe Yarar?

Çocukların dil algıları küçük yaşlarda çok daha açık ve hafızaları çok daha dinçtir. Bu nedenle kısa zamanda İngilizceyi kavramaları için onunla sürekli İngilizce konuşacak birine ihtiyaç vardır. Sadece kurslarla ya da okuldaki eğitimlerle İngilizce öğrenmeleri daha zaman alacak bir ilerlemedir. Ama sürekli onunla İngilizce konuşan, İngilizce oyun oynayan bir bakıcı çabuk öğrenmesini sağlayacaktır.

İngilizce Bilen Çocuk Bakıcısı çocuğunuza sadece İngilizce öğretmek için gelmez, onun günlük bütün aktivitelerini de karşılaması için yardımcı olur. Onunla oyun oynar, yemek yer ve sosyalleşmesi için yeteneklerinin ortaya çıkmasını sağlar. İngilizce ana dili olan bakıcılar, çocuklarınızın kolay bir şekilde İngilizce öğrenmesini sağlayacaktır.

% 100 Güvenilir İngilizce Bilen Çocuk Bakıcısı

Çocuklarınızı gönül rahatlığıyla emanet edebileceğiniz İngilizce Bilen Çocuk Bakıcısı personellerimiz, onların günlük olarak aktivitelerini gerçekleştirmelerine yardımcı olurken bu sırada İngilizceyle de haşır neşir olmalarını sağlar. Teknik olarak değil yaşamsal olarak öğrenecekleri İngilizce, geçici olarak değil hayatları boyunca yanlarında olacak bir eğitim olacaktır.

Çocuğunuzu güvenilir bakıcılarımıza emanet edebilir ve kısa zamanda İngilizce öğrenmelerini sağlayarak hayatlarında başarılı olmalarını sağlayabilirsiniz.

Uzman Bakıcı Kadromuz

Uzman bakıcılarımız hem İngilizce bilen hem de çocuk gelişiminden anlayan bakıcılardır. Bu nedenle çocuklarınızın güvenli, huzurlu ve şefkatli bir şekilde büyümesi içi ekstra özen gösterir ve dikkatli bir şekilde bakımlarını yapar. Günlük aktiviteleri için eğitilmiş olan İngilizce Bilen Çocuk Bakıcısı çocuklarınızın güvenli bir şekilde büyümesini sağlayacaktır.

% 100 Ebeveyn Memnuniyeti

Çocuğunuzla iş hayatınızdan kaynaklı görüşemiyor ya da yeterli ilgi gösteremiyorsanız, bakıcı hizmetimizden yararlanabilir, bizimle iletişim kurarak güvenilir bakıcı kadromuzla tanışabilirsiniz. Müşterilerimizin memnun kalacağı nitelikli bakıcı hizmeti veren firmamız, güvenilir ekip arkadaşlarından oluşmaktadır.