Bebek ve çocuk gelişiminde uzman olan kadromuz, aynı zamanda Nepalli bakıcı da ekibinde bulundurmaktadır. Çocuklarınızın sevgi ve huzurla gelişmesini sağlayacak, eğitimli ve bilgili Nepalli arkadaşlarımız, çocuklarınızın günlük ihtiyaçlarını karşılayacak, ebeveynlerle sağlıklı bir iletişim kuracak aynı zamanda çocuklarınızın küçük yaşta İngilizce öğrenmesini sağlayarak, gelişim sürecinde farklı yeteneklerde edinmelerine yardımcı olacaklardır.

Neden Nepalli Bakıcı Seçmelisiniz

Nepalli bakıcı, öncelikle kültürel olarak çocuklara sadece sevgi değil aynı zamanda saygı da duyan bir topluluktur. Bunun için çocuklarınızı güvenle teslim edebilirsiniz. Kendi kültürlerinde var olan çocuğa sevgi ve saygı onlar için çok değerli bir şeydir. Gerçekten çocukların bu dünyanın en değerli varlıkları olduğunu düşünür ve zarar vermeyi akıllarının ucundan bile geçirmezler. Sadece Türkiye’de değil, dünyanın her yerinde bakıcı olarak çalışmakta olan Nepalliler, çocuklarınızın İngilizce öğrenmesine de katkıda bulunacaktır.

Uzman Nepalli Bakıcı Kadromuz

Çocuk gelişiminde sadece kendi kültürlerinden kalan bilgilerle değil, firmamızın onlara verdiği eğitimle de profesyonel bir hizmet sunmaktadırlar. Çocukların günlük bakımları, yeme ve içme alışkanlıklarına kadar birçok bilgiye sahip olan Nepalli bakıcı aynı zamanda çocuğunuzun İngilizce öğrenmesi için de bir öğretmen niteliği taşımaktadır.

Çocuğun gelişimi için doğru iletişim kurma, yeme ve içme alışkanlıklarını kontrol etme, sağlıklı ve steril bir ortam yaratma konusunda uzmanlaşmış, bu alanda tecrübeler kazanarak çocuklarınızın huzur içinde kalmasını sağlamışlardır.

Profesyonel Ve Güvenilir

Uzun zamandır bu alanda hizmet vermekte olan firmamız, çocuklarınızın doğru bakıcılarla buluşması için de size yardımcı olmaktadır. İhtiyacınız olan hizmette göre seçebileceğiniz Nepalli bakıcı kadromuz, huzur için de bir aile ortamı yaratacak aynı zamanda çocuklarınızın gelişimi için hassasiyet ve dikkat gösterecektir. Çocuklarınıza en az sizin kadar göz kulak olmak için güvenilir ekibimizle çalışabilirsiniz.

% 100 Ebeveyn Memnuniyeti Anne ve babaların günlük yaşantısının yoğunluğunu göz önünde bulundurarak çocuklarınıza sağlıklı bir gelecek hazırlamayı hedefliyoruz. Uzman çocuk gelişimi kadromuzla hem bebekleriniz hem de çocuklarınızın güvenli bir şekilde bakılacak, günlük ihtiyaçları karşılanarak, oyun, yeme içme ve gezme konusunda bakıcılarımız her zaman yanlarında olacaktır.