Gün boyunca çocuğunuzun yanında olamadığınız, içinizden geldiği gibi gerekli olduğunu düşündüğünüz kadar zaman geçiremediğiniz, oyunlar oynayamadığınız çocuğunuz için bakıcı seçmenin ne kadar zor olduğunun farkındayız. Çünkü sizler gibi bizler de çocuk sahibiyiz ve ebeveynlerin çocukları için neler hissettiklerinin farkındayız. Bizler de bir gece yarısı çıkan ateşlerden korktuk, kısa sürede geçmeyen öksürükler içimizi acıttı, çocuğumuz aniden yola fırladığında kalbimize inecek gibi hissettik. Çocuk bakıcısı hakkında fikir yürüttük, bu konuda düşünen kişilerle iletişim halinde olduk. Bu nedenle, emin olun ki Damla İnsan Kaynakları sizi anlamaktadır.

Doğru bir bebek bakıcısı bulana kadar eminiz ki çok fazla tecrübe edindiniz. Size bu işte yardımcı olarak daha kolay bir şekilde bakıcı bulmanızı istiyoruz. Çocuğunuzun beslenmesini, dinlenmesini, oynamasını, bir şeyler öğrenmesini üstlenecek olan kişinin seçimi elbette çok önemlidir ve kolay değildir. Özel istekleriniz olabilir; belki çocuğunuzun yabancı dil eğitimi almaya başlamasını istiyorsunuz veya mevcut bir yeteneğinin geliştirilmesini. Bütün bunlar için ideal mekan kendi evinizdir; bu da anlaştığınız günlerde tam saatinde evinizde olacak dakik ve sorumlu bir çocuk bakıcısı bulmanızı gerektirir. Bakıcının bulaşıcı yada işine engel olabilecek bir hastalığı olmamalı; bakıcının ruh sağlığı yerinde, dengeli ve tutarlı bir birey olmalıdır. Temiz bir insan olmalı, bir çocuğun ne şekilde beslenmesi gerektiğini bilmeli, iştahsız veya huysuz bir çocuğa karşı sabırlı davranabilecek biri olmalıdır. Eğlenceli, pozitif karakterli ve neşeli bir bakıcınızın olması çocuğunuzun da mutlu olmasına büyük katkı sağlar. Çocuğunuzla ilgilenmek yerine onu bir şeylerle oyalanmaya bırakıp kendi işine bakacak bir bakıcı istemezsiniz; haklısınız. Bakıcınıza en önemli varlığınızı emanet ediyorsunuz.

Kısacası güvenilir bir bakıcı bulmakta işiniz oldukça zor. Ancak Damla Danışmanlık gibi yasal, referansları olan ve tecrübeli bir insan kaynakları firmasıyla çalışmak sizin başkalarından çok daha az zorlanmanızı sağlayacak. Portföyümüzdeki özenle seçilmiş nitelikli kişiler arasından size en uygun olan kişiyi bulacağımızdan şüphemiz yok. Gerek çocuk gelişimi mezunu adaylarımızla gerek alanında uzman abla ve bakıcılarımızla Damla insan kaynakları her daim yanınızda.

Ailenin en değerli ve en küçük üyelerinden biri olan çocukların, gelişim sürecinde onunla birlikte bu süreci kolaylaştıracak yetişkinlere ihtiyaç vardır. Ebeveynlerin iş hayatından kaynaklı çocuklarının yanında olamama durumlarına karşı bu alanda eğitim almış, profesyonel çocuk bakıcısı hizmeti vermekteyiz. Çocuğunuzun güvenli ellerde olduğunu garantileyen, onlara hassasiyet ve ilgi çerçevesinde yaklaşacak olan personellerimiz, ailenizin bir üyesi olacaktır.

Uzman Çocuk Bakıcısı

Çocuk gelişimi ve sağlığı alanında eğitim almış olan uzman çocuk bakıcısı kadromuz, çocuklarınızın günlük ihtiyaçlarını karşılayacak, güller yüzlü ve hassas bir hizmet sunacaktır. Çocukların yaşlarına göre oyun oynama, zeka ve anlama becerilerini geliştirecek olan uzman bakıcılarımız, çocukla ebeveyn arasında görünmez bir köprü görevi görecektir.

Çocukların günlük aktivitelerini yerine getirmeleri için oyun arkadaşı, ders çalışırken öğretmeni ve size ihtiyaç duyduğunda arkadaşı olarak çocuğunuz için güvenli ve huzurlu bir ortam yaratacaktır.

Güvenilir Personel Garantisi

Ekibimizde yer alan çocuk bakıcısı arkadaşlarımız, bütün kontrolleri yapılmış, sağlıklı bireyler olarak kadromuzda yerini almıştır. Çocukların gelişim sürecinde yapılmaması gereken bütün durumların farkında, ebeveynleri memnuniyetsiz etmeyecek bilinçli insanlar olarak çocuk gelişimi alanında hizmet vermektedir.

Eğitimli ve bilinçli bir çocuk gelişimi görevi görecek olan personelimiz, sizleri gün içerisinde bilgilendirecek, çocuklarınız hakkında bilgi sahibi olmanızı sağlayacaktır.

Çocuk Gelişimi Hizmetlerimiz

Çocuklarınızın gelişim aşamasında yanında bulunacak olan çocuk bakıcısı, günlük yeme, uyuma ve tuvalet ihtiyaçlarını karşılaması için çocuk gelişimi üzerine uzmanlaşmıştır. Çocukların psikolojik ve kişisel özelliklerine göre hassasiyet barındıran bakıcılarımız, sizin istediğiniz takdirde çocuğunuzla ilgili bilgileri size aktararak okul hayatında da başarılı olmasının yollarını gösterecektir.

Onlarla oyun oynayan, sosyalleşen ve arkadaş olan bakıcı hizmetlerimizden yararlanmak için bizimle iletişime geçebilir, uzman kadromuzla tanışabilirsiniz.

% 100 Ebeveyn Memnuniyeti

Çocuklarınızın güvenli ve huzurlu ortamını yaratacak olan personelimiz % 100 memnun kalacağınız bir hizmet anlayışına sahiptir. İşinin ehli olan, çocuk gelişimiz alanında profesyonel hizmet sağlayan bakıcı kadromuz, çocuklarınızın gelişim aşamasında ebeveynlere yardımcı olmaktan mutluluk duyacaktır.

Evinizin bir üyesi olacak olan bakıcı kadromuz, çocuklarınızla oyun arkadaşı olarak, sağlıklı bir şekilde gelişmesini ve sosyalleşmesini sağlayacaktır.